O firmie Zagórski Terrazzo

Zagórski Terrazzo to polski producent wyrobów z terrazzo. Początek istnienia firmy sięga roku 2012, a jej załoga może się pochwalić blisko 15 letnim doświadczeniem w tej branży. To wszystko składa się na obraz firmy godnej zaufania, oferującej produkty najwyższej jakości i dostępne w wielu wariantach. Siedziba firmy Zagórski Terrazzo wraz z zakładami produkcyjnymi mieści się w Żurominie. Firma oferuje swoje wyroby na terenie całego kraju, korzystając z własnych przedstawicielstw. Można je znaleźć w takich miastach jak wymienione poniżej.

Obszar działania firmy Zagórski Terrazzo

Katowice

Nasza firma posiada przedstawicielstwo w stolicy Górnego Śląska, czyli mieście Katowice. Katowice są dynamicznie rozwijającym się miastem, w którym nieustannie przybywa nowych inwestycji mieszkaniowych i usługowych. Wybór okładzin lastrykowych jest doskonałą decyzją podejmowaną przez inwestorów. Daje gwarancje długiego i bezpiecznego użytkowania, bez konieczności czasochłonnej i mozolnej konserwacji. Zagórski Terrazzo oferuje swoje produkty w mieście Katowice, jak i na terenie całego śląska.

Kraków

Małopolska wraz z Krakowem to kolejne miejsce w Polsce, w którym można zakupić produkty naszej firmy. Skorzystanie z oferty przedstawicieli , pozwala na żywo obejrzeć nasze produkty i poznać jakość ich wykonania. Zagórski Terrazzo nieustannie zwiększa ofertę swoich produktów, wchodząc z nimi do coraz to nowych miast w kraju.

Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia i okolic od dawna czekali, aby na terenie swojego miasta móc kupować produkty od firmy Zagórski Terrazzo. Teraz jest to możliwe. Wystarczy skontaktować się z naszym handlowcem.

Łódź

W Łodzi od dawna nas brakowało. Na szczęście udało nam się nadrobić te zaległości i teraz czekamy na naszych klientów. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, inwestorów komercyjnych, deweloperów, a także projektantów i architektów wnętrz. Nieustannie powiększamy gamę produktów o nowe pozycje, które niebawem będą mogli Państwo obejrzeć.

Bydgoszcz

W Bydgoszczy zapotrzebowanie na produkty marki Zagórski Terrazzo od bardzo dawna było duże. Nastał w końcu ten czas, kiedy pojawiliśmy się i w tym mieście. Oznacza to szansę na znacznie łatwiejsze i szybsze zakupy, a także gwarancję dokonania trafnego zakupu.

Cała Polska

Produkty Zagórski Terrazzo są również dostępne dla klientów z całego kraju. Realizujemy zamówienia internetowe, zapewniając własny, bezpieczny transport w każde miejsce na terenie Polski. Szybki czas realizacji, atrakcyjne ceny i korzystne warunki handlowe sprawiają, że współpracują z nami firmy ze wszystkich województw. Produkty z lastryko świetnie się spisują w domach jednorodzinnych, budynkach usługowych, są również znakomitym sposobem na wykończenie tarasu. Teraz i Państwo mogą cieszyć się oryginalnym, polskim lastryko w swojej nieruchomości. Aby go zamówić, wystarczy się z nami skontaktować.

Zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski – zapewniamy bezpieczny transport w każde miejsce – najczęściej: Katowice, Toruń, Płock, Częstochowa, Gdańsk, Sosnowiec, Zabrze, Gliwice, Gdynia , Radom, Kielce, Ruda śląska, Opole, Elbląg , Włocławek, Tarnów , Kalisz, Koszalin, Tychy, Łódź, Bydgoszcz, Rybnik, Bytom, Warszawa, Kraków.